Dalīties ar rakstu
Google algoritma izmaiņas optimizācijas rezultātā skars teju visas tīmekļa vietnes pozīcijas meklētājos, tālab mCloudglobal izstrādātā SEO rokasgrāmata 2021 sniedz galvenos atslēgas vārdus, kam pievērst uzmanību veicot mājaslapas optimizāciju.
Sekojot attiecīgajām seo optimizācijas vadlīnijām, viens no reklāmas aģentūras izaicinājumiem un mērķiem ir sasniegt vēlamo reitingu google un citām meklētājprogrammām un to pārlūkošanas datos.
Sekojot rokasgrāmatas 2021 instrukcijām SEO optimizācijas (search engine optimization) risinājumu pamatus, tiek sekmēta iespēja sasniegt augstāku vietnes reitingu Google Search pārlūkošanas datos. Šis rīks sniedz nenovērtējamu ieskatu jūsu vietnes veiktspējā, meklēšanas rezultātiem, kā arī ļauj saprast, kā apstrādāt datus, lai palielinātu vietnes dabisko redzamību un datu plūsmu.
Google Analytics, Google Search Console tool, Bing webmaster tools, ir bezmaksas interneta mārketinga analīzes rīki, kas ļaus saņemt informāciju par jūsu vietnes apmeklējumiem. Sadvukārt, lai varētu veiksmīgi vadīt SEO stratēģiju, Google izstrādātie rīki (piemēram, vietnes karte) palīdz novērtēt lapas indeksācijas reitingus un saprast, vai jūsu lapa ir pareizi indeksēta Google.
Veicot konkurentu analīzi, ir iespēja ātrāk identificēt atslēgas vārdus, pēc kuriem sekmīgāk jūsu mājaslapas indeksēsies Google meklētājpārlūkā var smelties idejas Google trends
Galvenie atslēgas vārdi un mērķa atslēgas vārdi vienmēr saistās ar mājas lapas pozīciju klientu piesaisti un veido peļņu . Galvenokārt šie atslēgas vārdi ir ietverti pārdomāti veidotajos virsrakstos. Izmantot tieši šādus atslēgas vārdus, ir ātrākais ceļš uz peļņu, pakalpojuma sniegšanas un pārdošanas apjomu palielināšanos un īstenotajiem reklāmguvumiem.
Ir jābūt pārliecībai, ka vietnes saturs atbilst meklētāju jeb mērķauditorijas vajadzībām. Pārliecība, ka mērķauditorija tiek atlasīta pareizajās lapās ar pareizajiem atslēgas vārdiem ļaus pilnveidot savu lapas saturu stratēģiju jūsu interneta resursam, savukārt, zinot mērķauditorijas jautājumus, varēs veikt veiksmīgu vietnes SEO optimizāciju. Šim mērķim var izmantot tādu rīku kā AlsoAsked.com, kas sniedz ieskatu auditorijas biežāk uzdotajos jautājumos.
Pārliecinieties, ka izmantojat HTTPS, un Google rādītājā pārbaudiet, vai jūsu vietnē nav dublikātu versijas. Ir ļoti svarīgi, lai jūs ļautu Google indeksēt tikai vienu savas vietnes versiju.
Centieties maksimāli uzlabot savas vietnes ātrumu, jo lēnas vietnes veido sliktu lietotāja pieredzi. Lietotāji grib ātru vietnes ielādi. Izmantojot Google rīku PageSpeed Insights varat pārbaudīt, cik ātra ir jūsu uzņēmuma vietne.
Ir jāpārbauda vietnes saturs un jālikvidē vai jāizlabo “salauztās” iekšējās un izejošās saites. Neviens nevēlas noklikšķināt uz bojātās saites un konstatēt, ka tā nenovirza viņu uz gaidīto lapu.
Pārliecinieties, ka jūsu vietne ir piemērota mobilajām ierīcēm. Mobilajām ierīcēm draudzīgums ir galvenais faktors gaidāmajā Google lapu pieredzes atjauninājumā. Taču patiesais iemesls, kāpēc jums vajadzētu tik ļoti rūpēties par to, lai jūsu vietne būtu piemērota mobilajām ierīcēm, ir tāds, ka Google jau no 2019. gada vidus pārgāja uz visu vietņu indeksēšanu mobilajām ierīcēm.
Izmantojot Google mobilajām ierīcēm piemērotu testēšanas rīku Mobile-Friendly test, varat pārbaudīt savas vietnes draudzīgumu mobilajām ierīcēm.
Izmantojiet SEO draudzīgu URL struktūru. SEO draudzīga URL struktūra ļauj meklētājprogrammām vieglāk pārmeklēt jūsu lapas un saprast, ko tās sniedz. Jūsu lapas URL jābūt vienkāršiem un aprakstošiem, jo tie īsāki, jo augstāks reitings.
https://www.domain.com/red-shoes/
https://www.domain.com/category.php?id=32
Par on-page SEO labo praksi rakstīju nesen - Ir svarīgi ievērot On-page kritērijus.
Izmantojiet strukturētos datus, kas radīs lietotājiem draudzīgu vietni. Testam var izmantot Google strukturēto datu testēšanas rīku, lai analizētu, vai jūsu vietne vispār pašlaik izmanto šāda veida datus.
Off-page (ārēja optimizācija) ir ienākošās saites. Rupējieties par oriģīnālu un aktuālu saturu, ko novertē interneta lietotāji kvalitatīvos mēdijos. Google meklētājam ir javeic arī šī raksta atspoguļošana meklētāja rezultātos. Tas uzlabos ne tikai seo optimizāciju, bet arī uzņēmuma mājaslapas apmeklētību.
Sociālajos tīklos atspogiuļotai informācijai un izejosiem linkiem uz mājas lapu nav tiešas ietekmes uz Seo optimizāciju, bet palielina tās apmeklētību.
Uzņēmuma lapas optimizāciju ieteicams uzticēt profesionāļiem, mCloud SEO speciālisti, ne tikai izstrādās Seo pakalpojumu rekomendācijas, kuras uzlabos pozīciju google, bet arī tās ieviešanu.
SEO auditu un mājas lapas SEO novertējumu var iegūt izmantojot online rīku.