Sociālo tīklu kontu administrēšana

Modris Šķēls 25.11.2020

Sociālo tīklu administrēšana mCloud reklāmas aģentūra

Dalīties ar rakstu

Kas ir sociālo kontu administrēšana?

Sociālo kontu administrēšana jeb sociālo kontu pārvaldīšana ir stratēģiski izplānots mārketinga process, kas ļauj uzņēmējam nostiprināt sava produkta vai pakalpojuma esību tiešsaistes vidē. Tā ir pastāvīga, regulāra un uz rezultātiem orientēta komunikācija, kuras mērķis ir uzrunāt un piesaistīt tieši Jums interesējošo mērķauditoriju.

Kādas priekšrocības sniedz prasmīga sociālo kontu pārvalde?

Efektīva sociālo kontu menedžēšana ļauj uzņēmumam aptvert pēc iespējas plašāku lietotāju loku. Tas savukārt sniedz lielisku iespēju ģenerēt tā sauktos ‘’leads’’ jeb potenciālos klientus, kuri ir ieinteresēti Jūsu piedāvājumā. Jāpiebilst, ka sociālo kontu pārvaldīšana ir viens no rentablākajiem mārketinga veidiem, kas prasīs mazākus finansiālos ieguldījumus, toties sasniegs plašāku auditoriju.

Sociālo tīklu adminstrēšana mCloud reklāmas aģēntūra

Kur iespējams pielietot šo mārketinga metodi?

Sociālo tīklu pārvalde un sociālo tīklu mārketings attiecas uz teju vai visām tiešsaistes režīmā pieejamajām platformām. Populārākās no tām, kas piedāvā izcilus sociālā mārketinga rīkus dažādiem biznesa modeļiem ir sekojošas: Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn un Google My Business.

Kāpēc izvēlēties ’mCloud’ mārketinga aģentūras piedāvātos rīkus?

’mCloud’ mārketinga aģentūras pārstāvji ir profesionāļi savā jomā un ir gatavi ne tikai precīzi definēt Jūsu mērķauditoriju, bet arī izprast Jūsu uzņēmuma darbību līdz sīkākajām niansēm, lai izveidotu stratēģiski efektīvu un uz panākumiem vērstu sociālo tīklu komunikācijas plānu.

Kā atšķiras dažādu sociālo vietņu kontu pārvaldīšanas process?

Lai gan visas sociālās vietnes vieno kopīgs mārketinga pamatprincips, atšķirīgas vietnes pieprasa atšķirīgus risinājumus. Piemēram, portāls Facebook liek uzsvaru uz abpusēju komunikāciju, toties LinkedIn koncentrējas uz tā devēto B2B jeb Business-to-Business saites izveidi. Atrodot piemērotāko platformu un pakāpeniski realizējot profesionāli izstrādātu stratēģiju, Jūsu bizness tikai un vienīgi iegūs!

seo rokasgrāmata 2021 reklāma 100x100