Kapēc Google My Business uzlabo seo rezultātus?

Modris Šķēls 18.02.2020

Google my Business un local SEO mCloud SEO aģentūra

Dalīties ar rakstu

Kas ir Google My Business un kādēļ tas ir nepieciešams Jūsu uzņēmumam?

Google My Business ir fantastiski efektīvs biznesa rīks, kas darbojas kā daudzfunkcionāls uzņēmumu saraksts tiešsaistes vidē. Šīs platformas galvenais mērķis ir padarīt Jūsu biznesu pēc iespējas redzamāku potenciālo klientu acīs, kā arī uzturēt un vairot Jūsu uzņēmuma klātbūtni, un atpazīstamību, kā internetā tā reālajā dzīvē.

Kāda ir šī biznesa rīka ietekme uz lokālo jeb vietējo SEO?

Viena no Google My Business priekšrocībām ir sekojoša – šī platforma spēj sniegt plašu pienesumu tieši izvēlētā uzņēmumalocal SEO jeb vietējā SEO kontekstā. Local SEO ir viena no neskaitāmajām SEO stratēģijām, kas ļauj izcelt Jūsu uzņēmuma identitāti, balstoties uz lietotāju pieprasījumu Google Search tīklā un potenciālo klientu atrašanās vietas. Nevar nepieminēt, ka vietējais SEO nepārprotami ir viena no ilgtermiņa panākumu atslēgām praktiski jebkurā biznesa modelī.

Cik efektīva ir šī platformas pielietošana jaunu klientu piesaistē?

Kas attiecas uz Google My Business efektivitāti jaunu klientu piesaistes ziņā, jāteic, ka konkrētā platforma var ievērojami paaugstināt Jūsu uzņēmuma līdzšinējos apmeklētības rādītājus gadījumā, ja visi tās piedāvātie biznesa rīki tiek pietiekoši profesionāli izmantoti Jūsu labā. Piemēram, pilnībā optimizēts GMB profils būs vismaz četras reizes rezultatīvāks par pavirši un nepilnīgi aizpildītu uzņēmuma tiešsaistes vizītkarti.

Google My business ir local seo sastadaļa reklāmas aģentūra mCloud

Vai Google My business iespējošana var ietekmēt Jūsu vietu Google Search rezultātos?

Google My Business iespējošana Jūsu uzņēmumam ir lielisks veids, kā palielināt savas izredzes nokļūt pēc iespējas augstākā Google Search rezultātu pozīcijā. Šim nolūkam ir īpaši izdevīgi izprast jau iepriekš pieminētā lokālā SEO ietekmi uz Jūsu biznesa ierindošanos Google Search pirmajās vietās. Jāsaprot, ka lokālā meklēšana tiek balstīta uz trim būtiskiem faktoriem to skaitā distanci starp meklētāju un biznesu, Jūsu produktu un/vai pakalpojumu atbilstību attiecībā uz meklētāja prasībām, kā arī līdzšinējo klientu pieredzi un atsauksmes par Jūsu piedāvājuma kvalitāti. Tamdēļ, jo aktīvāks un detalizētāks būs konkrētā uzņēmuma Google my business konts, jo augstāka būs Jūsu pozīcija Google Search tīklā.
seo rokasgrāmata 2021 reklāma 100x100