Google Analytics

Modris Šķēls 02.12.2020

Mārketinga funelis mCloud reklāmas aģentūra

Dalīties ar rakstu

Kas ir Google Analytics rīks un ko tas dara?

Google Analytics ir Google platformai pielāgots analītikas rīks, kas piedāvā uzņēmumiem izmērīt un analizēt tādas lietas kā tiešsaistes kampaņu efektivitāti, mājaslapas darbības efektivitāti, kā arī lapas lietotāju paradumus un uzvedību tajā.

Kādus datus iespējams saņemt ar Google Analytics palīdzību?

Ar konkrētā analītikas rīka palīdzību iespējams iegūt visdažādākos datus, piemēram, kurās mājaslapas sadaļās lietotāji mēdz uzkavēties ilgāk, kuras sadaļas tiek pamestas salīdzinoši ātri, kā arī to, no kādiem tiešsaistes kanāliem konkrētais lietotājs ir līdz Jums nonācis (Google, Facebook, Twitter utt.).

Kur šī informācija var Jums noderēt ilgtermiņā?

Papildu datiem, kas saistīti ar lietotāju uzvedības paradumiem mājaslapā, Jūs saņemsiet arī noderīgu statistiku par pārdotajām precēm un uzņēmuma ienākumiem. Google Analytics palīdzēs aprēķināt arī Jūsu ROAS rādītāju jeb to, cik lielu peļņu attiecībā pret tēriņiem Jums ienes katrs reklāmas kampaņā ieguldītais eiro. Šī informācija Jums lieti noderēs tālākajā kampaņas analizēšanā un optimizēšanā, kā arī palīdzēs izsvērt, vai konkrētās kampaņas rentabilitātes rādītāji ir atbilstoši Jūsu uzņēmuma profesionālajai atdevei.
Mārketinga funelis struktūra mCloud reklāmas aģentūra

Cik izmaksā Google Analytics pakalpojumu pieslēgšana?

Google Analytics pakalpojumi ir pieejami ikvienam lietotājam, kurš vēlas izmantot konkrētā analītikas rīka piedāvāto statistiku savas mājaslapas un tiešsaistes kampaņu uzlabošanas nolūkos. Visi Google Analytics piedāvātie dati ir pieejami pilnīgi bez maksas, kas šī pakalpojuma pieslēgšanu padara īpaši pievilcīgu jebkuram uzņēmējam

Kā pieslēgt Google Analytics rīku sava uzņēmuma mājaslapai?

Šī pakalpojuma pieslēgšana uzņēmuma vai privātajai mājaslapai ir visai vienkārša. Viss, kas Jums ir jāizdara, ir jāizveido Google Analytics konts, lai savā īpašumā iegūtu unikālu UA kodu, kuru pēcāk būs nepieciešams pievienot ikvienai no Jūsu mājaslapas sadaļām. Ja nejūtaties pārāk kompetents mājaslapas kodu papildināšanas jomā, šo darbiņu būtu vēlams uzticēt profesionāļiem

seo rokasgrāmata 2021 reklāma 100x100