Google Adwords Reklāma

Modris Šķēls 07.12.2020

Google Adwords reklāma mCloud reklāmas aģentūra

Dalīties ar rakstu

Kas ir Google Adwords Reklāma?

Jeb Goolge Ads ir digitālā mārketinga platforma, kas piedāvā izcelt tieši Jūsu uzņēmuma pakalpojumus vai preces brīdī, kad lietotāji google meklētājā ievada konkrētus atslēgas vārdus. Adwords reklāma Jūsu uzņēmumam piedāvā uzrunāt tieši konkrētās preces vai pakalpojuma meklētājus.

Kādas ir lielākās Google Adwords reklāmas priekšrocības?

Google Ads reklāmas lielākā priekšrocība viennozīmīgi ir fakts, ka tai, salīdzinot ar citiem reklāmas veidiem, ir visplašākā auditorija – Google Adwords reklāmu iespējams izvietot praktiski jebkur. Noteikti jāpiemin arī Google Ads neefektīvo izmaksu izslēgšana, proti, Jūs maksāsiet par lapas apmeklējumu jeb maksa par klikšķi, nevis reklāmas ekspozīciju Google platformā.

No kā atkarīga Google Ads reklāmas efektivitāte?

Google reklāmas pakalpojuma efektivitāte ir atkarīga no daudz un dažādiem faktoriem, piemēram, vispārējās konkurences tirgū, reklāmas teksta kvalitātes un pat konkrētās mēneša dienas. Savukārt galvenie priekšnoteikumi efektīvai Google Ads reklāmas izveidei Jūsu kampaņas savienošana ar Google Analytics rīku (reklāmas kvalitātes noteikšanai), kā arī piemērotāko atslēgas vārdu noteikšana, un iekļaušana reklāmā un google reklāmas aģentūra pieredzes. E komercija veidojas no cilvekiem veikta klikšķa Jūsu kampaņā un saņemtiem ienākumiem, jeb Jūsu kamapaņas izmaksas pret ieņēmumiem x 100% (ROAS)
Google Adwords mCloud reklāmas aģentūra

Kur iespējams analizēt Adwords atslēgas vārdu piemērotību?

Lai izvēlētos veiksmīgākos atslēgas vārdus, kas ievērojami paaugstinās Jūsu reklāmas efektivitāti, Google Ads piedāvā izmantot ‘’Keyword Planner’’ rīku jeb atslēgas vārdu plānotāju, kas palīdzēs precīzi noteikt ne tikai izmantojamos atslēgas vārdus, bet arī to biežāk meklētos locījumus, un prognozējamo maksu par klikšķi. DAti tiek iegū†i no google meklētājā pieredzes.

Cik maksā reklāma Google Ads?

Reklāma Google Adwords maksa ir atkarīga no trim būtiskām lietām, proti, Jūsu uzņēmuma budžeta iespējām, reklāmas kampaņas, reklamēšanas perioda garuma, kā arī pašas reklāmas ‘’Quality Score’’ jeb kvalitātes indeksa. Jo augstāks būs reklāmas kvalitātes indekss, jo zemākas būs Jūsu izmaksas par atrašanos augstākajās reklāmas vietās! Reklāma Google Adwords maksa ietekmējošie faktori ir meklējumu skaits, konkurence, reklāmas CTR rāditajiem

Kā var maksāt par google reklāmas pakalpojumiem?

Maksāt par google adwords reklāmu var pieslēdzot bankas karti un veicot maksājumus pēc fakta vai noslēdzot Līgumu par pēcapmaksu un maksājot par Google Adwords reklāmu pēcapmaksā. Ja Jūsu kampaņas adminitrē reklāmas aģentūra, tad par reklāmas aģentūŗas pakalpojumiem jāmaksā aģentūrai.

seo rokasgrāmata 2021 reklāma 100x100