Facebook reklāma

Modris Šķēls 29.12.2020

facebook-reklāma-mCloud-reklāmas-aģentūra

Kas ir Facebook reklāmas kampaņa?

Facebook reklāmas ir viens no mūsdienu digitālā mārketinga tiešsaistes kampaņu veidiem, kas ir targetēts uz konkrētas mērķauditorijas sasniegšanu populārajā Facebook platformā. Ņemot vērā faktu, ka aktīvo lietotāju skaits platformā ikdienas sasniedz aptuveni 1.6 miljardus, Facebook reklāma ir viena no visefektīvākajām digitālā mārketinga izpausmēm

Kādi ir Facebook reklāmas mērķauditorijas noteikšanas kritēriji?

Facebook reklāmas mērķauditorijas atlase tiek balstīta uz tādiem faktoriem kā lietotāju atrašanās vieta, vecuma intervāls un profilā norādītās intereses. Mērķauditorijas iestatījumus ir iespējams optimizēt atkarībā no reklāmas kampaņas uzrādītajiem rezultātiem, kas uzņēmējam paver lielisku iespēju analizēt iestatītos mērķauditorijas atlases datus un to efektivitāti attiecībā uz izvirzīto mērķi

Kāpēc Facebook reklāmas ir lieliska izvēle uzņēmumiem?

Šāda tipa reklāmas kampaņa var tikt izveidota ar vairākiem mērķiem, piemēram, lietotāju plūsmas palielināšana, jaunu produktu vai pakalpojumu virzīšana, kā arī pārdošanas rezultātu uzlabošana. Precīzi nosakot kampaņas mērķi, tās mērķauditoriju un analizējot reklāmas rezultātus kampaņas darbības laikā, uzņēmējs var īstenot jebkuru no augstāk minētajiem mērķiem, kā arī veiksmīgi vairot sava uzņēmuma atpazīstamību.

Facebook reklāma, mCloud reklāmas aģentūra

Kā padarīt savu Facebook reklāmu vēl efektīvāku?

Facebook platforma piedāvā arī tādus papildrīkus kā ‘Facebook Pixel’ un ‘Google tag Manager’. ‘Facebook Pixel’ ļaus iedalīt lietotājus līdzīgās lietotāju grupās, kas palīdzēs noteikt konkrēto lietotāju iesaistes līmeni un piemeklēt tiem līdzīgos. Savukārt ‘Google tag Manag’ būs lielisks palīgs reklāmas pārvaldīšanas procesā, lai nostiprinātu un uzlabotu līdzšinējos kampaņas rezultātus.

Ar kādām izmaksām rēķināties, veidojot Facebook reklāmas kampaņu?

Facebook reklāmas kampaņas cenas mēdz variēt atkarībā no izvēlētās kampaņas darbības lauka, reklāmas ilguma, kā arī konkrētās vietās valdošajiem demogrāfijas rādītājiem. Taču vidēji ikkatri 1000 piesaistītie lietotāji Jums izmaksās aptuveni € 2.