Facebook reklāma

Modris Šķēls 29.12.2020

facebook-reklāma-mCloud-reklāmas-aģentūra

Dalīties ar rakstu

Kas ir Facebook reklāmas kampaņa?

Reklāma sociālajos tīklos ir viens no mūsdienu digitālā mārketinga tiešsaistes kampaņu veidiem, kas ir targetēts uz konkrētas mērķauditorijas sasniegšanu populārajā Facebook platformā. Ņemot vērā faktu, ka aktīvo lietotāju skaits platformā ikdienas sasniedz aptuveni 1.6 miljardus, šī reklāma platforma ir viena no visefektīvākajām digitālā mārketinga izpausmēm. Pirmais solis ar ko ir jāsāk jāizveido Facebook biznesa lapa.

Kādi ir Facebook reklāmas mērķauditorijas noteikšanas kritēriji?

Mērķauditorijas atlase tiek balstīta uz tādiem faktoriem kā lietotāju atrašanās vieta, vecuma intervāls un profilā norādītās intereses. Mērķauditorijas iestatījumus ir iespējams optimizēt atkarībā no reklāmas kampaņas uzrādītajiem rezultātiem, vēlamo rezultātu, kas uzņēmējam paver lielisku iespēju analizēt iestatītos mērķauditorijas atlases datus un to efektivitāti attiecībā uz izvirzīto mērķi un efektīvi izmantot reklāmas budžetu.

Kāpēc Facebook reklāmas ir lieliska izvēle uzņēmumiem?

Šāda tipa reklāmas kampaņa var tikt izveidota ar vairākiem mērķiem, piemēram, lietotāju plūsmas palielināšana, jaunu produktu vai pakalpojumu virzīšana, kā arī pārdošanas rezultātu uzlabošana. Precīzi nosakot kampaņas mērķi Jūsu reklāmas, tās mērķauditoriju un analizējot reklāmas rezultātus kampaņas darbības laikā, uzlabot reklāmas kampaņas efektivitāti, uzņēmējs var īstenot jebkuru no augstāk minētajiem mērķiem, kā arī veiksmīgi vairot sava uzņēmuma atpazīstamību. Mērķa lapa var būt Facebook lapas vai biznesa lapas.

Facebook reklāma, mCloud reklāmas aģentūra

Kā padarīt savu Facebook reklāmu vēl efektīvāku?

Facebook platforma piedāvā arī tādus papildrīkus kā ‘Facebook Pixel’ izmantot ar ‘Google tag Manager’, kas ir ievietots Jūsu mājas lapā. ‘Facebook Pixel’ ļaus iedalīt lietotājus līdzīgās lietotāju grupās, kas palīdzēs noteikt konkrēto lietotāju iesaistes līmeni un piemeklēt tiem līdzīgos un būtiski uzlabot reklāmas kampaņas efektivitāti. Savukārt ‘Google tag Manager’ būs lielisks palīgs reklāmas pārvaldīšanas procesā, lai nostiprinātu un uzlabotu līdzšinējos kampaņas rezultātus.

Ar kādām izmaksām rēķināties, veidojot Facebook reklāmas kampaņu?

Sociālos tīklos reklāmas kampaņas digitālas reklāmas cenas mēdz variēt atkarībā no izvēlētās kampaņas darbības lauka, reklāmas ilguma, reklāmas budžeta, kā arī konkrētās vietās valdošajiem demogrāfijas rādītājiem. Taču vidēji ikkatri 1000 piesaistītie potenciālos savus klientus vai lietotāji facebook reklāmas cena ir aptuveni € 2.

seo rokasgrāmata 2021 reklāma 100x100