mCloudglobal visparīgā datu aizsardzības noteikumi.


mCloudglobal ir par datu aizsardzību un privātuma ievērošanu.

Lai sasniegtu augstus kvalitātes un efektivitātes rādītājus Google adwords reklāma, facebook Ads reklāma, reklāmas tīklā mCabi un mCloudglobal tiek izmantotas sīkdatnes.

mCloudglobal Privātuma un sīkdatņu politika.

mCloudglobal uzņemas pilnu atbildību par katra klienta privātumu un veic visu nepieciešamo, lai informācija, kuru saņemam no klientiem, tiek aizsargāta. mCloudglobal aizsargā tavus datus un rūpējamies par tiem. Tavs privātums mums ir ļoti svarīgs. Mūsu interesēs ir, lai tava pieredze izmantojot internetu ir pēc iespējas patīkamāka un ar droša pateicoties pieejamiem rīkiem un informācijai. Šī privātuma politika ir atjaunota datumā, kas norādīts šīs lapas apakšā pie „Pēdējās izmaiņas”.

Personīgā informācija, ko ievāc mCloudglobal uzņēmumi un tās izmantošanas mērķi.

Mēs ievācam informāciju no apmeklētājiem, kuri apmeklē mcloudglobal.com, cik ilgi uzturās mājas lapā, par kādām sadaļām interesējas. Jebkāda informācija tiek ievākta tikai un vienīgi, lai varētu piedāvāt mCloud pakalpojumus. Neeksistē nosacījumi, pie kuriem šī informācija tiktu nodota trešajām personām. mCloudglobal.com nepārdos, neizīrēs un neaizdos rīcībā esošos sarakstus vai klientu kontaktu sarakstus (vai datus par šiem klientiem) trešajām personām. mCloudglobal.com var iegūt no jums darba procesā: vārdu, uzvārdu, profesiju, valsti, e-pasta adresi, tālruņa numuru un citu personīgu informāciju, kas no apmeklētāja puses tiek ierakstīta jautājuma formā vai tiek pievinenota datu bāzei. mCloudlobal.com sniedz pakalpojumus uzņēmumiem, nevis patērētājiem. Ja Jūs esat mums atstājis savu kontaktinformāciju – ieskaitot personīgos datus -, mēs varam šo informāciju izmantot, lai sazinātos ar Jums caur pastu, e-pastu vai telefonu (vai citu komunikācijas gaitā konkretizētu veidu). Sazināšanās ar Jums varētu būt saistīta ar mārketinga mērķiem.

Sīkdatnes (cookies) un to izmantošana.

Kas tas ir? Sīkdatnes ir nelielas informācijas daudzums, kas tiek saglabāts tavā datora, planšetdatora, telefonā pārlūkprogrammā vai Jūsu mobilajā ierīcē, apmeklējot tīmekļa vietni. Pēc tam katrā nākamajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz to izveides tīmekļa vietni vai citu tīmekļa vietni, kas atpazīst šo sīkdatni. Mūsu privātuma politika attiecas uz sīkdatnēm un līdzīgām tehnoloģijām. Ja nevēlaties saglabāt sīkdatnes, tad izvelaties interneta parlūkā inkognito režīmā.

Mūsu mājaslapā tiek lietotas šādas sīkdatnes:

Tehniskās sīkdatnes: Mēs cenšamies piedāvāt saviem lietotājiem attīstītu un lietotājiem draudzīgu mājas lapu, kas automātiski pielāgojas lietotāju vajadzībām un vēlmēm. Šī mērķa sasniegšanai mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes, lai jums rādītu mūsu mājas lapu, lai mājas lapa pareizi strādātu. Respektīvi, šī sīkdatnes ir noteikti nepieciešamas mūsu mājas lapas atbilstošai funkcionēšanai.


Funkcionālās sīkdatnes: Mēs izmantojam arī funkcionālas sīkdatnes, lai atcerētos jūsu izvēles un lai palīdzētu jums izmantot mūsu mājas lapu pēc iespējas produktīvāk, piemēram, atceroties jūsu izvēlēto pakalpojumu. Šīs funkcionālās sīkdatnes nav noteikti nepieciešamas mūsu mājas lapas atbilstošai funkcionēšanai, tomēr jums kā lietotājam tās ir papildus noderīgas, jo tās uzlabo jūsu lietotāja pieredzi.


Analītiskās sīkdatnes: Mēs izmantojam šīs sīkdatnes, lai gūtu ieskatu par to, kā mūsu lietotāji izmanto mājas lapu, lai uzzinātu, kas strādā un kas nestrādā, lai optimizētu un uzlabotu mājas lapu un lai nodrošinātu, ka lietotājiem mūsu piedāvātais produkts joprojām ir interesants un atbilstošs. Mēs reģistrējam tādus datus kā jūsu skatītās mājas lapas, jūsu attiecinātās / iziešanas lapas, no kurām jūs atnācāt un kur jūs beidzāt skatīties, jūsu izmantotās platformas veids, informācija par datumu / laiku un informācija par jūsu datora peles klikšķu skaitu attiecīgajā lapā, peles kustībām, ritināšanas kustībām, jūsu izmantotajiem meklēšanas vārdiem un tekstu, ko jūs rakstāt mūsu mājas lapas izmantošanas laikā. Mēs izmantojam analītiskās sīkdatnes arī mūsu reklāmas kampaņās tiešsaistē, lai uzzinātu, kā mūsu lietotāji izmanto mājas lapu pēc tam, kad tiešsaistē ir redzējuši mūsu reklāmu (tās var būt arī reklāmas trešo pušu mājas lapās), taču mēs nevarēsim jūs identificēt un reģistrēsim tikai anonīmu informāciju.


Reklāmas sīkdatnes: Mēs izmantojam gan mūsu, gan trešo pušu sīkdatnes, lai parādītu jums personalizētas reklāmas mūsu un citās mājas lapās. Tās sauc par nosūtītajām mājas lapām un tiek balstītas uz jūsu pārlūkošanas aktivitātēm mūsu mājas lapā, piemēram, jūsu meklētajiem pakalpojumiem.

Kā apstiprināt, atspējot vai izdzēst sīkdatnes?

Apmeklējot mūsu vietni, Jums tiek parādīts logs ar ziņojumu par timekļa vietnes sīkdatņu izmantošanu. Nospiežot piekrišanas pogu, Jūs apstiprināt, ka esat iepazinušies ar informāciju par sīkdatnēm, to izmantošanas mērķiem. Lai atspējotu sīkdatnes, aktivizējiet savas pārlūkprogrammas iestatījumu, kas ļauj Jums atcelt visu vai dažu sīkdatņu iestatījumus. Taču, ja izmantosiet savas pārlūkprogrammas iestatījumus, lai atspējotu visas sīkdatnes (tostarp tehniskas sīkdatnes), Jūs, iespējams, nevarēsit piekļūt visām vietņu sadaļām. Papildu informāciju par to, kā pārvaldīt sīkdatņu izvēlnes populārākajās pārlūkprogrammās, var atrast šeit: Internet Explorer; Chrome; Firefox; Safari; Opera.

Izmaiņas privātuma politikā.

mcloudglobal.com patur tiesības pārrakstīt vai modificēt šo politiku, kā arī jebkuru citu informāciju, kas atrodama šajā mājaslapā, atjauninot saturu attiecīgajās sadaļās. Lietojot šo mājaslapu, Jūs piekrītat visiem noteikumiem un tajos veiktām izmaiņām. Jebkāda veida izmaiņas mūsu privātuma politikā tiks publicētas šeit. Lūdzu, pārbaudi šo lapu regulāri. Ja Jums radušies kādi jautājumi, kas saistīti ar Privātuma Politiku, sazinieties ar mums izmantojot kontaktus, kas norādīti kontaktu sadaļā

Pēdējās izmaiņas: 08.10.2020

mcloudglobal.com

Cēsu iela 31, Rīga, LV-1013

Ar mums var sazināties, rakstot e-pastu uz best@mcloudglobal.com vai arī zvanot uz telefona nr. +37120777799